Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş YapRSS Yayın Akışı

 

 

Cinsel alakalı bodrum escort

  • Listelenen: 31 Ağustos 2016 02:04

Tanıtım:

İşler genelde bu şekilde zor gider cinsel yaşamda. Çünkü bir kadını anlamak zordur ve onun isteklerine cevap verirken erkekler kendi isteklerini ne yazık ki unutur hale gelirler. Ben, bir erkeğin isteklerine fazla rahat cevap olmak adına onları onlar gibi düşünen bir kadın olarak sizin ne tür sorunlar yaşadığınızı çok iyi anlayabiliyorum.
bir cinsel ilişkide işler hızlı ve eğlenceli devam ederken, partner bir anda kendisini geri çekebilir. Bu durum karşısında alacağınız tüm zevkleri bir kenara bırakır, işleri değişik bir seviyede devam ettirmek istersiniz ama bu da pek mümkün olmaz. Doğal olarak uyumsuzluk ve bir süre sonra mutsuzluk meydana gelir. Bu mutsuzlukları siz kısa süre içerisin de önlemez, yeni bir önlem alarak cinsel hayatınızda tatmin olacağınız bir sürece girmezseniz, bir süre sonra her şeyi zorlu bir noktaya çekersiniz. Bu zorlu nokta sizlerin alacağı tüm istekli sonuçları geri plana iter.
Haliyle mutsuz, cinsel hayatında istediğini elde edememiş bir kadın olmaktan öteye gidemezsiniz. Ya da bir adam olarak bu şekilde mutsuz bir birey olursunuz ki bu tüm hayatınız için hem ciddi anlamda olumsuz, hem de tehlikeli bir durum haline gelecektir kısa sürede.

İlan Takip Numarası: 84357c61111e819c

Etiket yok

1351 total views, 1 today

  

Cevap Yaz

İlan sahibine mesaj gönderebilmek için aşağıdaki formu doldurun.